top of page


The largest aquarium building center in Europe!
AQUALIFE WEBSHOP


More information? + 32 11 64 79 86
✔ Fast delivery or pick up in store
✔ More than 3,000 items available from stock
✔ Various online payment options
✔ Expert and non-binding advice
✔ Free delivery from €85 (BE & NL)*
Find your article quickly!


RVS co² diffusor
SKU 50416
€34.99
Prijs incl.
BTW (21%) €6.07
Op voorraad
1
Bewaar dit product voor later
RVS co² diffusor
Productgegevens
Hoogwaardige roestvrijstalen materialen voor de meest veeleisende klanten!
De stijlvolle roestvrijstalen behuizing van hoge kwaliteit geeft uw opstelling niet alleen de hoogste oplossnelheid, maar ook een vleugje luxe.
's Werelds beste oplossnelheid met een eenvoudig verwisselbaar keramisch membraan.
In twee verschillende maten;
Groot voor aquaria boven 150L
Uitstekende CO2-oplossnelheden dankzij het nieuwe nano-co2-misttechnologiemembraan, eenvoudig onderhoud en duurzame materialen maken IO Diffuser een perfecte keuze voor zowel beginnende als ervaren aquascapers. Ontworpen om te worden gebruikt als een gewone glazen CO2-verstuiverdiffusor, maar met hogere CO2-oplossnelheden.
Een IO Diffuser optimaliseert de CO2 die het aquarium binnenkomt voor een efficiënte opname van planten en minder afval. Terwijl CO2-bellen door de poreuze diffusor gaan, worden ze verspreid in stromen van kleine belletjes. Met een groter oppervlak worden de kleine CO2-bellen gemakkelijk in het water opgelost, waardoor de verzadiging van CO2 in het aquariumecosysteem toeneemt.
Diffusorgebruik
Om deze CO2-verstuiverdiffuser te gebruiken, sluit u eenvoudig uw CO2-slang aan op de diffuser.
Het is aan te raden om de druk op uw ademautomaat als uitgangspunt in te stellen op minimaal 2 bar. Laat de diffusor minimaal 2 uur in het aquariumwater weken voordat u de diffusor onder druk zet.
Houd er rekening mee dat! In het begin zal de diffuser grote bellen rond de ring produceren. Gedurende de eerste 24 uur van gebruik zullen alle keramische poriën zich vullen met water en de belgrootte zal afnemen tot de optimale grootte.
Wacht een paar minuten totdat er voldoende druk is opgebouwd om de CO2 te laten passeren; het kan niet meteen beginnen.
Toon prijzen
EUR
bottom of page